Mikołaj wyłaniający się zza chmurki

Przedszkolaki jak co roku czekały z niecierpliwością na Mikołaja.

W tym roku Mikołaj odwiedził dzieci  w ogrodzie w piątek  4 grudnia z workiem pełnym prezentów Przybył on pod okna naszego przedszkola. Pani dyrektor Danuta Rusin powitała szanownego gościa tak długo wyczekiwanego przez  wszystkich milusińskich.

Dzieci do tej wizyty  przygotowały  się do bardzo starannie ucząc  się wierszyków i piosenek o Mikołaju, a także wykonując wspaniałe   prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj.  Całe przedszkole zostało przystrojone  świątecznie na te niezwykłą chwilę.

Dzieci z poszczególnych grup  przystrojone w czapki mikołajkowe  powitały Mikołaja piosenkami i wierszami  prezentując  swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Przedszkolaki były  niezwykle  szczęśliwe i rozpromienione, bowiem otrzymały swoje wymarzone, najpiękniejsze prezenty.

Drogi Mikołaju,  bardzo dziękujemy za odwiedziny, prezenty i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Barbara Czernicka