3 czerwca 2022 roku dzieci z grup: II, III, IV i V obejrzały przedstawienie teatralne „Przygody Sindbada Żeglarza” wesołym Sindbadzie Żeglarzu” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji. Przedstawienie odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Dzieci z wielką przyjemnością oglądały opowieść opartą na motywach Baśni tysiąca i jednej nocy. Wszyscy byli pod wrażeniem pięknej dekoracji. Przedstawieniu towarzyszyły różne efekty świetlne i pirotechniczne, a także doskonale dobrana oprawa muzyczna. Spektakl prowadzony był w interakcji z małym widzem. Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Brawa i owacje na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane przeżycia. Do przedszkola powróciliśmy zadowoleni, z uśmiechem na twarzy oraz odrobiną teatralnej magii.

Sławomira Demczak


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Wyjazd do teatru
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17