„Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich”
Mikołaj Gogol.

Przedszkole w Świlczy wraz ze Stowarzyszeniem "Przedszkola Przyszłości" i Rzeszowskim Centrum Medycznym, reprezentowanym przez Panią dr n. med. Ewę Jakubiec - Blajer zorganizowało na ternie placówki pomoc dla dzieci i ubogich rodzin Polaków mieszkających na Ukrainie w ramach Akcji "Dzieci - Dzieciom". Cała społeczność przedszkolna uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. W ten sposób uczymy dzieci empatii wobec bliźnich i wrażliwości społecznej.

Cała akcja trwała od 17 listopada 2021 r. do 17 grudnia 2021 r. i polegała na zorganizowaniu zbiórki trwałych artykułów spożywczych i chemicznych. Dzięki wsparciu rodziców i dzieci naszego przedszkola udało się zebrać sporo produktów spożywczych i chemicznych. Przygotowany asortyment w paczkach przedszkole przekazało 17 grudnia do Rzeszowskiego Centrum Medycznego, ul. Żołnierzy Września 7 w Rzeszowie.

Serdecznie dziękuję wszystkich Rodzicom z Przedszkola w Świlczy za udział i zaangażowanie się w prowadzoną Akcję.

Danuta Rusin
Dyrektor Przedszkola w Świlczy


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Akcja „Dzieci – Dzieciom”
Previous Next Play Pause
1 2 3 4