Człowieka trzeba mierzyć miarą serca.
Jan Paweł II

Z inicjatywy Pani Dyrektor Przedszkola w Świlczy Danuty Rusin nasze przedszkole zorganizowało pomoc dla dzieci z Ukrainy.

Przyłączyliśmy się do akcji Zbiórka dla Ukrainy organizowanej przez Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości” do którego należy też Przedszkole w Świlczy wraz z Rzeszowskim Centrum Medycznym, reprezentowanym przez Panią dr. n. med. Ewę Jakubiec-Blajer.

Akcja trwała do 4 marca 2022 r. (piątek) i polegała na zorganizowaniu wśród społeczności Przedszkola zbiórki trwałych artykułów spożywczych i chemicznych. Artykuły zostały przekazane w dniu 4 marca 2022 r. do siedziby Rzeszowskiego Centrum Medycznego w Rzeszowie ul. Żołnierzy Września 7.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, dzieciom i pracownikom z Przedszkola w Świlczy za udział i zaangażowanie się w prowadzoną akcję.

Bożena Barann

Akcja Dzieci Dzieciom - zbiórka dla Ukrainy