21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu w strojach obowiązywały wiosenne barwy, a przede wszystkim kolor zielony. Dzieci piosenkami, zabawami, konkursami oraz wspólnym tańcem przywitały najpiękniejszą porę roku – Wiosnę. Poznały pierwsze zwiastuny wiosny, rozwiązywały zagadki i wykonywały różne zadania. Najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Wszystkie grupy z naszego przedszkola radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie. Barwnym pochodem z gaikami dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Edyta Niemiec


Zapraszamy do galerii:

Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Witaj Wiosno
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17