Logo Przedszkola w Świlczy

telefon: (+48) 17 85 60 776, (+48) 17 85 60 365
fax: (+48) 17 85 60 776

adres www: przedszkole.swilcza.com.pl

Rada Rodziców stanowi reprezentację ogółu Rodziców, których dzieci uczęszczają do przedszkola. Jest społecznie działającym na rzecz placówki organem. Współdziała z przedszkolem w celu ujednolicenia oddziaływań na dzieci przez rodzinę i przedszkole. Uczestniczy w życiu przedszkola przyczyniając się do podnoszenia jakości pracy i zaspokajania potrzeb dziecka. W celu wspierania działalności statutowej gromadzi fundusze ze składek oraz innych źródeł, pomaga w organizowaniu wycieczek autokarowych i uroczystości przedszkolnych, w doposażeniu placówki w pomoce dydaktyczne, zabawki, książki, stroje do tańców itp. Zasady wydatkowania funduszy Rady Rodziców określone są w regulaminie ustanowionym przez Radę.

Przewodniczący – Wojciech Zastawny
Zastępca Przewodniczącego – Marek Żukowicz