Baner akcjiPrzedszkole w Świlczy dołączyło do ogólnopolskiej kampanii dzieciństwo bez przemocy. Kampania ta jest wyrazem sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci w Polsce i promuje rozwiązania sprzyjające dobremu dzieciństwu.

Wszystkich Rodziców, którym na sercu leży dobro dziecka zachęcamy do podpisania manifestu. W ten sposób możemy wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy fizycznej i psychicznej względem dzieci! Pokażmy, że dobro dzieci jest kluczową kwestią społeczną!

Podpisz manifest i powiedz nie przemocy wobec dzieci w polsce!

Chcemy żyć w społeczeństwie, które:

• reaguje, gdy dziecku dzieje się krzywda,
  • promuje pozytywne wzorce wychowawcze, które opierają się na szacunku i miłości,
  • edukuje na temat praw dzieci i metod ich ochrony,
  • słyszy i szanuje głos dzieci i daje im przestrzeń do wyrażania swoich potrzeb i obaw,
  • wspiera inicjatywy i akcje społeczne, które promują bezpieczeństwo i dobrostan dzieci.

Podpisując się pod tym manifestem, możesz stać się głosem uważnego, dobrego rodzicielstwa. Masowe zaangażowanie społeczne jest ważnym sygnałem wsparcia, sposobem na szerzenie świadomości i dodatkową motywacją do dalszego działania.

Pokażmy, ile jest w Polsce osób, dla których dobro dzieci jest kluczową kwestią społeczną.

Dzieci liczą na twoje wsparcie. Razem możemy dawać im siłę!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna
Przedszkola w Świlczy