Wyjątkowa uroczystość odbyła się 22.06.2018 w Domu Strażaka w Świlczy - 6- latki z naszego przedszkola pożegnały swoich młodszych kolegów, koleżanki oraz panie.

Wszystkich zgromadzonych na uroczystości przywitała Pani Dyrektor. Zwróciła uwagę, że przedszkole to czas niezwykły i niezapomniany Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.Kończy się beztroski okres i przychodzi czas na przyjęcie szkolnych obowiązków.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny ;pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni rodzice docenili i nagradzali brawami. Przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, listy gratulacyjne, pamiątkowe książki, oraz prezenty. Pani Dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom za współpracę, za życzliwość i okazywaną pomoc.

Wspólny poczęstunek dla dzieci i rodziców był miłą niespodzianką, przy pizzy, pysznym cieście miło wspominało się przedszkolny czas. Na koniec pani Dyrektor przekazała płynące z serca życzenia dla przyszłych uczniów, wszelkiej pomyślności na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Dyrektor Przedszkola z Gronem Pedagogicznym życzą wszystkim przyszłym pierwszoklasistom sukcesów w szkole, oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.