Wycieczka do Kina Helios w Rzeszowie na film pt. "Luiz i obcy"Dnia 9 maja 2018 dzieci z grup III i IV uczestniczyły w wycieczce do kina Helios w Rzeszowie na film pt. "Luiz i obcy".

Była to zabawna historia przyjaźni chłopca i trójki uroczych kosmitów, którzy przybyli na Ziemię. Film był pełen niezwykłych przygód i mnóstwa zabawnych sytuacji, które wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki oglądały go z dużym zainteresowaniem oraz z poczuciem humoru.

Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci.