Gwiazda betlejemska

W dniu 10.01.2020 r. o godz.12.00 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ŚWIĄTECZNA GWIAZDKA”.

Tematem konkursu było przedstawienie gwiazdy jako symbolu lub elementu dekoracyjnego Świąt Bożego Narodzenia.

Celem konkursu było przypomnienie symboliki Świąt Bożego Narodzenia, reaktywowanie tradycji tworzenia ozdób choinkowych w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, popularyzacja i prezentacja twórczości dziecięcej.

Komisja w składzie: Bożena Baran, Sławomira Demczak oceniła pomysłowość i oryginalność pracy, dekoracyjność i kolorystykę, stopień trudności wykonania, dobór materiałów, estetykę wykonania.

Rodzice wraz z dziećmi wykonały 19 prac. Dzieci otrzymały dyplomy i wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy Panu Grzegorzowi K. za ufundowanie nagród rzeczowych.

Tekst: Bożena Baran

Zapraszamy do galerii zdjęć ...

Rozstrzygnięcie Konkursu „Świąteczna Gwiazdka”