Dzewczynki w czerwonych strojach walentynkowych

W dniu 13 lutego 2024 r. w naszym Przedszkolu sala gimnastyczna zamieniła się w Serduszkową Krainę, pełną radości, uśmiechu i życzliwości. Tam odbył się Bal Walentynkowy. Dzieci miały okazję poznać tradycję święta Walentynkowego 14 lutego. Wszyscy uczestniczyli w zabawach przyjacielskich, występach tematycznych, a strój dzieci czerwono – różowy nadał całej uroczystości wspaniałą atmosferę. Prace plastyczne wykonane przez dzieci związane z uroczystością walentynkową pięknie przyozdobiły scenerię imprezy. To była wspaniała okazja do rozmów o przyjaźni i trosce o innych.

Walentynki to nie tylko święto dla zakochanych, ale również dobra okazja, aby uczcić przyjaźń i okazywać sympatię oraz życzliwość. Już od najmłodszych lat ważne jest kształtowanie szacunku i umiejętność okazywania emocji.

Pamiętajmy każdy zasługuje na MIŁOŚĆ i chciałby być KOCHANYM.

Angelika Wróbel


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki
Previous Next Play Pause