Przedszkolaki podczas pasowania

W czwartek 27 października w naszym Przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Mali, ,artyści” z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki, otrzymując od rodziców gromkie brawa. Dały tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pani, pomagać kolegom, być dzielnymi przedszkolakami.

Aktu pasowania dzieci na przedszkolaków dokonała dyrektor Przedszkola Pani Danuta Rusin za pomocą „czarodziejskiego ołówka”. Na znak przyjęcia dzieci do grona przedszkolaków, każdy z milusińskich otrzymał medal i książeczkę.

W końcowej części spotkania Pani dyrektor wypowiedziała wiele serdecznych słów do dzieci i rodziców.

To niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i nauczycielek.

Życzymy wszystkim dzieciom radości i samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności !!!

Agata Jemioła

Mamo, Tato - jestem przedszkolakiem