Plakat akcji charytatywnejZbliża się szczególny, świąteczny czas. Jak co roku chcemy sprawić, aby był wyjątkowy również dla Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji charytatywnej „TO TY BĄDŹ NASZYM ŚWIETYM MIKOŁAJEM …„

Celem akcji było zebranie darów dla dzieci, które teraz potrzebują naszego wsparcia oraz zaszczepienie w naszych podopiecznych chęci pomagania potrzebującym, dzielenia się i dawania, dostrzegania problemów, kłopotów i trudnej sytuacji innych ludzi, tolerancji, życzliwości i współczucia dla drugiego człowieka.

Dzięki zaangażowaniu i hojności rodziców oraz pracowników przedszkola zebrane dary zostały przewiezione do Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Akcja charytatywna była dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Ewa Gotkowska