17 maja 2013 roku w ogrodzie przedszkolnym odbył się uroczysty festyn pod hasłem „Dzień Rodziny”.

Dzieci z wszystkich grup wiekowych przygotowały dla swoich rodziców piękne programy słowno-muzyczne.

Rodzice zorganizowali pyszne ciasta, a sponsorzy ufundowali nagrody, które zostały rozdane w atrakcyjnych konkursach. Zabawę uświetnił zespół TEATR „BAZYL” - WIESŁAW JEDUT, który bawił zarówno dzieci jak i dorosłych.

Można było uczestniczyć w warsztatach plastycznych i wspólnym konstruowaniu z klocków. Uroczystość stała się okazją do zacieśnienia więzi między dziećmi, rodzicami i naszą placówką.

Będzie niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich uczestników.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom!

SPONSORZY UROCZYSTOŚCI „DNIA RODZINY”

• BANK SPÓŁDZIELCZY W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM
  • DŹWIG SERWIS – ZDZISŁAW PACHOREK
  • BOGUSŁAWA I JAKUB ŚLĄCZKA