Szanowni rodzice !

W trosce o rozwój naszych drogich pociech, ze szczególnym uwzględnieniem kultywowania staropolskich tradycji folklorystycznych, Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Przedszkola w Świlczy, postanowiła dokonać zakupu kompletów strojów dla dziewczynek i chłopców. Korzyści, jakie płyną z zaopatrzenia przedszkola w stroje tradycyjne są nieocenione.

Żeby nie nadwyrężać Państwa budżetów, bo jak wiadomo czasy nie są zbyt pozytywnie nastrajające, Rada Rodziców i Dyrekcja ustaliła składkę miesięczną w wysokości 5 złotych od dziecka, co wydaje nam się niezbyt wygórowaną kwotą na tak zaszczytny cel. Stroje zostaną na wyposażeniu przedszkola i będą korzystać z nich kolejne pokolenia. Prosimy o dokonywanie wpłat u nauczycielek poszczególnych grup.

Z wyrazami szacunku, Rada Rodziców Przedszkola w Świlczy.