Jubileusz 100-Lecia urodzin Ks. Prałata Władysława AszklaW dniu 20 stycznia 2013 r. przeżywaliśmy urodziny oraz 50-lecie pobytu w Parafii Ks. Prałata Władysława Aszklara. W kościele parafialnym odbyła się uroczysta msza dziękczynna, której przewodniczył Biskup Kazimierz Górny ordynariusz diecezji rzeszowskiej.

Wśród licznie zgromadzonych gości świętujących ten piękny jubileusz nie zabrakło księży, bliskich przyjaciół, samorządowców, nauczycieli oraz mieszkańców regionu.
Były podziękowania za wieloletnią posługę kapłańską, liczne życzenia, gratulacje, kwiaty.

W uroczystości tej brały także udział dzieci z naszego Przedszkola w strojach krakowskich, rzeszowskich, które również złożyły życzenia i wręczyły dostojnemu Jubilatowi kwiaty.

Po mszy św. dzieci spotkały się z biskupem , który udzielił im błogosławieństwa i wręczył pamiątkowe obrazki.

Księdzu Prałatowi życzymy wielu obfitych łask i Bożego błogosławieństwa oraz zdrowia i następnych 100 lat życia.

Agata Jemioła
Edyta Niemiec