W naszym Przedszkolu dnia 30.05.2014 r. odbyła sie uroczystość w grupie II z okazji Dnia Rodzica. Na tę okoliczność dzieci zaprosiły swoich rodziców prezentując piekną część artystyczną. Przedszkolaki recytowały wierszem śpiewały piosenki, instrumentalizowały je, tańczyły Karuzelę, Gangan Style, oraz wraz z mamami zatańczyły do piosenki Mama to skarb. Zwieńczeniem uroczystosci był wspaniały Krakowiak. Chłopcy ubrani w tradycyjne żupany, czapki krakowskie, dziewczynki w gorsety, spódniczki i wianuszki zaprezentowały wspaniałego Krakowiaka. Rodzicom bardzo podobała sie ta forma uroczystości, długo bili brawo, dziękowali dzieciom oraz Paniom. Po występach zaproszono rodziców i dzieci do poczęstuku smacznych ciast przygotowanych przez mamusie z Gr. II. Uroczystość ta na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Barbara Czernicka


Zapraszamy do galerii zdjęć: