29 maja 2014 roku grupa V uroczyście obchodziła Dzień Rodziny. O godzinie 16.00 sala zapełniła się miłymi gośćmi. Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją wiersza Jana Brzechwy pt. "Kwoka" w pięknych strojach wykonanych przez rodziców. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze i wykonując różne tańce . Wszystko dla swoich rodziców.

Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki zatańczyły Krakowiaka z przyśpiewką: "Mamuś moja mamuś, mamusiu jedyna dziś tylko serduszko dostaniesz od syna. Tatusiu kochany nie myśl o kłopotach. Mamusia i Tatuś są na wagę złota". Następnie wspaniali artyści wręczyli gościom własnoręcznie wykonane prezenty, laurki i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Wielką atrakcją okazał się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy ze smakiem chrupał pyszne wafelki i ciasta z kremem.

To wyjątkowe święto było okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud Rodziców jaki włożyli w wychowanie swoich pociech.


Zapraszamy do galerii zdjęć: