W piątek – 26 czerwca  przeżywaliśmy ważną uroczystość – zakończenie roku szkolnego 2014/2015.  Uroczystość ta odbyła się w Domu Strażaka w Świlczy. Swoją  obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Świlcza mgr inż. Adam Dziedzic, Doradca Jacek Lis oraz Rodzice dzieci opuszczających nasze przedszkole.

Podsumowując całoroczną pracę, dzieci zaprezentowały wesołe wierszyki, piosenki i układy taneczne.  Kolejny raz potwierdziły  swoje talenty aktorskie. Z  radością witały lato oraz nadchodzące wakacje.

Po części artystycznej Pani Dyrektor podsumowała osiągnięcia i wydarzenia minionego roku, których było wiele.  Przekazała również wyrazy wdzięczności za współpracę Radzie Rodziców, a Pan Wójt Adam Dziedzic wręczył im podziękowania.

Następnie absolwenci naszego przedszkola otrzymali dyplomy i nagrody w postaci kolorowych książek  oraz słodkie upominki od Pana Wójta.

Naszym przedszkolakom życzymy samych sukcesów w szkole oraz  wesołych, bezpiecznych wakacji.

Ewa Gotkowska
Agata Jemioła