1 czerwca w ogrodzie przedszkolnym zrobiło się gwarno i wesoło, zewsząd słychać było skoczną muzykę i śmiejące się dzieci. Plac Zabaw był przystrojony   balonikami i wirującą na wietrze kolorową bibułą.  Panie wychowawczynie wspólnie z dziećmi tańczyły oraz śpiewały znane piosenki. W przerwach odbywały się ciekawe konkursy: zbieranie piłeczek na czas, rzut woreczkiem do obręczy, taniec z balonikiem, kto ma więcej piegów?.  Po udanych zawodach na dzieci czekała słodka niespodzianka. Na zakończenie wszyscy wspólnie potańczyli przy dźwiękach marokańskiej piosenki „A ram sam sam”.

Pozostało tylko życzyć dzieciom, aby każdy dzień był dla Was Dniem Dziecka, tego z całego serca życzą wszyscy  nauczyciele i pracownicy.