Pierwszy dzień wiosny

Dzień Rodzica jest jednym z najpiękniejszych świąt , pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla Mamy i Taty.

W dniu 27.05.2015 w grupie III odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodzica. Podczas uroczystego spotkania dzieci dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności i umiejętności, tańcząc, śpiewając piękne piosenki oraz deklamując wierszyki dla mamy i taty. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych przedszkolaków.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Edyta Niemiec