Podróż do krainy bajek. Zabawy z rodzicami.

W dniu 06.05.2015 w grupie III odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Dzieci wspólnie z wychowawczynią Edytą Niemiec pokazały rodzicom, czego się uczą i jak wspólnie bawią się w przedszkolu. Tematem zajęcia było: Podróż do krainy bajek. Zabawy z rodzicami.

Dzieci podzielone na dwie grupy zdobywały punkty dla swojej drużyny, rozwiązywały zagadki, wskazywały poprawne odpowiedzi, czytały wyrazy. Chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciu, starając się jak najlepiej zaprezentować przed swoimi rodzicami.

Również rodzice brali czynny udział w zajęciu układali historyjki obrazkowe, brali udział w zabawach. W czasie trwania zajęć rodzice mogli zaobserwować pracę swoich pociech, rozwój ich umiejętności, wiedzy a także umiejętność pracy w grupie rówieśniczej.

Edyta Niemiec