W dniu 26.11.2014 r w Przedszkolu w Świlczy odbył się wspaniały Bal Ekologiczno - Andrzejkowy z udziałem wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się pomysłowością i kreatywnością przygotowując dla dzieci ciekawe i atrakcyjne stroje ekologiczne wykorzystując gazety, szare papiery, pudełka, folie oraz inne nieużytki.

Dzieci uczestniczyły w konkursach andrzejkowych, zabawach przygotowanych dla nich przez panie nauczycielki, bawiły się wspólnie i tańczyły do znanych dziecięcych piosenek.

Poszczególne grupy przedszkolaków prezentowały przy muzyce nietuzinkowe i niepowtarzalne kreacje ekologiczne.

Bal bardzo się wszystkim dzieciom podobał i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Barbara Czernicka