W piątek – 24 czerwca przeżywaliśmy ważną uroczystość – zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Świlcza mgr inż. Adam Dziedzic, Pan Jacek Lis oraz rodzice dzieci opuszczających nasze przedszkole.

Na wstępie Pani Dyrektor Danuta Rusin podsumowała osiągnięcia i wydarzenia minionego roku, których było wiele. Przekazała również wyrazy wdzięczności za współpracę rodzicom, Pan Wójt Adam Dziedzic wręczył im podziękowania. Podsumowując całoroczną pracę dzieci zaprezentowały wesołe wierszyki, piosenki i układy taneczne. Z radością witały lato oraz nadchodzące wakacje. Następnie absolwenci naszego przedszkola otrzymali dyplomy i nagrody w postaci kolorowych książek. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców i personel przedszkola.

Kochanym Dzieciom i drogim Rodzicom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.


Zapraszamy do galerii zdjęć: