Dnia 09.06.2016 dzieci z grup I i II odbyły wycieczkę do KOLOROWEGO ŚWIATA w Rzeszowie. Przedszkolaki miały okazję korzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje Centrum Zabaw, takich jak: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, armatki pneumatyczne, ściany wspinaczkowe oraz dmuchane zjeżdżalnie. Zanim wyruszyliśmy na wycieczkę, dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego zachowania w autokarze oraz podczas pobytu w Centrum Zabaw. Czekało nas wiele atrakcji. Już sama podróż była dla maluchów niesamowitą przygodą, gdyż niezbyt często przedszkolaki podróżują autokarem. Nasi wychowankowie w miłej i przyjaznej atmosferze spędzili czas bawiąc się na zjeżdżalni, wspinając się po konstrukcji z licznymi kładkami, labiryntami, oraz korzystając ze strefy malucha z dużą ilością zabawek, pojazdów i basenem z piłeczkami. Czas spędzony na świetnej zabawie upłynął bardzo szybko. Dzieci bawiły się wyśmienicie, miały okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością.

Wycieczka wszystkim uczestnikom sprawiła wiele radości. Okazała się wspaniałą frajdą ,niezapomnianym przeżyciem.

Dzieci wróciły bardzo zadowolone, pełne wrażeń i emocji.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki.

Edyta Niemiec


Zapraszamy do galerii zdjęć: