W dniu 08.06.2016 r. w Przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski „Recytujemy poezję dziecięcą.”

Wszystkie przedszkolaki spotkały się w sali gimnastycznej, aby posłuchać i oglądnąć występy recytujących swoich kolegów i koleżanek.

Jury w składzie: Pani dyr. Danuta Rusin, Pani Jolanta Styka, Pani Anna Zakrzewska oceniało interpretację prezentowanych utworów, gest sceniczny i ogólny wyraz artystyczny.

Dzieci wystąpiły w dwóch kategoriach: 3-4 latki i 5-6 latki i zdobyły następujące miejsca:

W kategorii 3-4 lata:

• I. miejsce : Julia Trzyna