12 maja dzieci z grupy III I IV: Aleksandra Tront , Maciej Żańczak i Kinga Miklos  wzięły udział w IV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Recytatorskim utworów Wandy Chotomskiej „Wiersze, wierszyki, wierszyczki”. Przegląd odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty , Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenia  „Przedszkola Przyszłości”. Kinga Miklos zaprezentowała wiersz „Kołysanka dla żaby”, Ola Tront wiersz „ Kokoszki”, Maciej   Żańczak wiersz „Makaron”. Występy naszych przedszkolaków przeszły wszelkie oczekiwania. Dzieci pięknie się zaprezentowały, widać  że lubią występy sceniczne, blask fleszy i nie boją się mikrofonu. Za włożoną pracę i zaangażowanie otrzymały pamiątkowe dyplomy i skromne upominki. Nauczycielki Sławomira Demczak i Agata Jemioła otrzymały podziękowania za przygotowanie dzieci do przeglądu.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu  strojów  dla dzieci.


Zapraszamy do galerii zdjęć: