W dniu 27 stycznia w grupie I odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było radość oraz skupienie. Zaprezentowały wiersz, piosenki oraz tańce, a następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Dzieci włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie wszyscy udali się na słodki  poczęstunek.  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości i upiekli pyszne ciasto.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.