Lekcja w szkole19 czerwca, grupa IV wraz z nauczycielką Małgorzatą Piontkowską współuczestniczyła w lekcji klasy II, poświęconej bezpieczeństwu podczas wakacji. Spotkanie to przyniosło wiele korzyści. Przedszkolaki miały okazję usiąść w szkolnej ławce i zaobserwować jak odbywa się lekcja w szkole. Dzieci, wspólnie z uczniami, przypomniały sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa, którymi należy się kierować wyjeżdżając na wakacyjny wypoczynek i bawiąc się latem na swoich podwórkach.

Uczniowie klasy II wraz z nauczycielką Małgorzatą Kłos, przygotowały prezenty dla swoich młodszych kolegów. Otrzymaliśmy wakacyjne, papierowe czapeczki oraz łódki wykonane techniką origami.

Całoroczna współpraca naszej grupy ze szkołą, zaowocuje pewniejszym startem sześciolatków w szkolnych murach po wakacjach.

Życzymy wszystkim uczniom radosnych i bezpiecznych wakacji!!!