Wycieczka do Kolorowego ŚwiataW piątek 26 maja dzieci z grup I i II udały się na wycieczkę do KOLOROWEGO ŚWIATA w Rzeszowie.

Zanim jednak wyruszyliśmy na wycieczkę, dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego zachowania w autokarze oraz podczas pobytu w Centrum Zabaw. Już sama podróż była dla nich niesamowitą przygodą, gdyż niezbyt często przedszkolaki podróżują autokarem.

Po dotarciu na miejsce, dzieci miały okazję korzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje Centrum Zabaw: duża 4 poziomowa konstrukcja z dwoma kładkami, liczne tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, armatki pneumatyczne, wspinaczka oraz dmuchańce do zjeżdżania i skakania.

Znajduje się tam również specjalnie przygotowana strefa dla malucha – posiada ona mięciutką podłogę, dużą ilość zabawek typu: domek i całe jego wyposażenie wraz z dużą kuchnią i sprzętem AGD ( pralka, lodówka, odkurzacz itp.) zjazd na roler koster, dziecięce pojazdy, domek dla lalek, basen z kulkami i wiele innych.

Nasi wychowankowie w miłej i przyjaznej atmosferze spędzili czas, który upłynął bardzo szybko. Dzieci bawiły się wyśmienicie, miały okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością.

Wycieczka wszystkim uczestnikom sprawiła wiele radości. Okazała się wspaniałą frajdą.

Dzieci wróciły bardzo zadowolone, pełne wrażeń i emocji.