Konkurs w Centrum „Fantazja”Dzieci z naszego przedszkola aktywnie uczestniczą zarówno w konkursach przedszkolnych jak i pozaprzedszkolnych. Dwóch przedszkolaków: Wiktor Oczoś i Krzysztof Czach wzięło udział w Trzeciej Edycji konkursu dla dzieci EKO-WPRAWKI- ZABAWKI organizowanego przez Centrum Fantazja Sp z o. o Rzeszów.

Zadaniem uczestników było wykonanie ekologicznej zabawki dowolnej wielkości z odpadów nadajacych się do recyklingu np.: butelek, kartonów, puszek, gazet, nakrętek itp. Chłopcy wraz z rodzicami i nauczycielką Barbarą Czernicką wykonali duży samochód z nieużytków (kartonów, butelek, bibuły, styropianu i gazet ). Samodzielnie pomalowali kolorowymi farbami i niecierpliwie czekali na rozstrzygnięcie konkursu.

Nadszedł wreszcie moment ogłoszenia wyników. Okazało się że nasze przedszkolaki zdobyły wyróżnienie i otrzymali nagrody za pięknie wykonany samochód. Konkursy takie uczą dzieci możliwości recyklingu odpadów i wykorzystywania ich powtórnie do przerobu.