Rozstrzygnięcie Konkursu "Świąteczny Aniołek’"W miesiącu grudniu w naszym przedszkolu zagościło bardzo wiele przepięknych aniołków. Wszystkie anioły były odpowiedzią na organizowany w naszej placówce konkurs pt. „Świąteczny Aniołek”. Konkurs był skierowany do dzieci z wszystkich grup i ich rodziców. Uczestnicy wykazali się ogromną wyobraźnią, pomysłowością, prace były oryginalne i trudno było wybrać najpiękniejszą.

W dniu 22.12.2016 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

Jury przyznało:

W kategorii wiekowej dzieci 3-4 letnich

I miejsce- Jakub Kajzar
         II miejsce – Borys Kurjański
        III miejsce –Leon Litwa

W kategorii wiekowej dzieci 5-6 letnich

I miejsce –Antoni Płoch
        II miejsce –Oliwia Barlik
       III miejsce – Julia Kokoszka

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Nagrody dla dzieci  zostały sponsorowane przez państwo Magdalenę i  Grzegorza Kapusta, którym pragniemy bardzo serdecznie podziękować.

Organizatorzy konkursu raz jeszcze  dziękują wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności serdecznie dziękują sponsorom nagród państwu Magdalenie i Grzegorzowi Kapusta.