12.10 2016 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to święto nie tylko nauczycieli, ale też wszystkich tych, którzy kochają dzieci, służą im pomocą i dbają o to, aby w przedszkolu było bezpiecznie i dobrze.

Pani Dyrektor powitała wszystkich nauczycieli, pracowników przedszkola oraz dzieci. Skierowała do grona pedagogicznego i pracowników wiele serdecznych i ciepłych słów dziękując za trud i zaangażowanie w codzienną pracę. Złożyła wszystkim życzenia z okazji wspólnego święta.

Następnie poszczególne grupy przedszkolne zaprezentowały program artystyczny bogaty w wiersze, piosenki i tańce. Naszych artystów nagrodzono gromkim brawami. Dzieci przygotowały życzenia dla wszystkich i piękne własnoręcznie wykonane prezenty.

Dzień ten na długo pozostanie w pamięci.