Z okazji Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu w dniach 28 - 30.05.18 odbyły się grupowe uroczystości. Dnia 28.05.18 - grupa II,III,IV; 29.05.18 – grupa I; 30.05.18 – grupa V.

Pani Dyrektor Danuta Rusin witała miłych gości i składała im serdeczne życzenia. Dzieci w pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne własnoręczne przygotowane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.