Dzień Babci i DziadziaW naszej placówce zapraszanie Babci i Dziadzia na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.

Wszystkie spotkania rozpoczynała Pani Dyrektor Danuta Rusin, która serdecznie witała przybyłych gości. Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne a nawet aktorskie. Grupy "zerówkowe" przygotowały Jasełka. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role, śpiewały znane kolędy, pięknie prezentowały się w strojach przygotowanych przez rodziców.

Każda z grup naszego przedszkola prezentowała tańce w pięknych kolorowych strojach. Dzieci wręczyły upominki swoim dziadkom oraz zapraszały na wspólny poczęstunek. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

W poszczególnych grupach uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadzia odbyły się:

• w grupie I i II w dniu 24.01.2018
  • w grupie III i IV w dniu 18.01.2018
  • w grupie V w dniu 25.01.2018.