Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

Spotkanie z Mikołajem

Czwartego grudnia z workiem pełnym prezentów przyszedł również do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały teatrzyk „Zielony melonik”. Po przedstawieniu dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja były troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przyniósł ze sobą dużo uśmiechu.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Również 6 grudnia, w środę ponownie dzieci zostały obdarowane drobnymi prezentami tj. soczkami i cukierkami przez Panią Dyrektor, która w stroju Mikołajkowym częstowała dzieci we wszystkich grupach przedszkolnych, życząc dużo radości i uśmiechu na każdy dzień. Przedszkolaki bardzo dziękowały za miłą niespodziankę.

Dzieci mają nadzieję, że Mikołaj na następny rok również odwiedzi nasze Przedszkole.

{gallery slider}galerie/2017.2018/2017.12.06_mikolaj{/gallery}