Pasowanie na przedszkolaka w grupie I

W dniu 28.11.2017r.o godz.14.00 w Przedszkolu w Świlczy odbyło Pasowanie na Przedszkolaka.

Na wstępie uroczystości Dyrektor Przedszkola Danuta Rusin powitała zebranych rodziców i zaprosiła na występ dzieci w wykonaniu gr I i IV. Najmłodsi z udziałem starszaków przedstawili program słowno – muzyczny: wiersze, piosenki oraz tańce przygotowane przez wychowawczynie grup.

Maluchy złożyły uroczyste przyrzeczenie, odpowiadały na pytania zadawane przez nauczycielkę, wysłuchały z uwagą ślubowania rodziców.

Następnie pani Dyrektor przystąpiła do Pasowania dzieci magicznym ołówkiem. Obdarowała je cukierkami i wręczyła im pamiątkowe dyplomy.

Później zaproszono wszystkich do jadalni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość ta była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników tej imprezy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za okazaną pomoc w przygotowaniu tak ważnego wydarzenia dla dzieci.