Konkurs plastyczny „Jesienny ludek”

W naszym Przedszkolu w miesiącu październiku odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez nauczycieli Agatę Jemioła i Barbarę Czernicką skierowany do rodziców i dzieci pod nazwą „Jesienny ludek”.

Celem konkursu było promowanie zdrowego odżywiania i dbałości o własne zdrowie, wzmacnianie więzi rodzinnych, pogłębianie współpracy z rodzicami, rozwijanie inwencji twórczej dzieci, oraz rozwijanie umiejętności plastycznych dziecka.

Na konkurs wpłynęło dużo prac, które były ciekawe, pomysłowe, pełne inwencji twórczej dzieci i rodziców.Wykonane były z owoców i warzyw jesiennych.

Jury złożone z nauczycieli i rodziców dokonało oceny prac biorąc pod uwagę pomysłowość, kreatywność i wkład własny dziecka oraz rodzica.

W kategorii 5 latków następujące osoby zajęły miejsca:

I-sze miejsce – Wiącek Dominik
   II-gie miejsce – Cioch Wiktor
   III-cie miejsce – Borys Kurjański

W kategorii 6 latków nastepujące osoby zajęły miejsca:

I-sze miejsce – Blanka Bruchnicka oraz Alan Rodzeń

16. Emilka Bator
   17. Kacper Tront
   18. Karol Tront

Dyrektor Przedszkola oraz nauczyciele składają serdeczne podziękowania rodzicom i dzieciom za udział w konkursie.