Gminne Igrzyska Przedszkolaka na Orliku w Rudnej Wielkiej

Dnia 28 września 2017 r  kilkoro  przedszkolaków z grupy III i IV  wzięło udział w Gminnych Igrzyskach Przedszkolaka na Orliku w Rudnej Wielkiej.

Dzieci miały okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną mali zawodnicy dzielnie rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z innych przedszkoli. Odbyły się konkurencje; bieg z woreczkiem na głowie, przewlekanie przez szarfę, bieg na czworaka, wyścigi z kolejnym zawodnikiem z drużyny...

Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach, dzieci mogły się przekonać jaką frajdą jest sport. Liczyła się radość  i zabawa, a także fakt, że każdy wygrywa, oraz  że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu. Za udział w zawodach wszystkie dzieci otrzymały złote medale i piękne dyplomy.

Pragniemy podziękować rodzicom za zaangażowanie  oraz pomoc w zawiezieniu dzieci.

Dyrektor Przedszkola składa gratulacje dzieciom, które brały udział w zawodach i reprezentowały naszą placówkę: z gr. III - Emilka Bator, Wiktoria Kubas, Pawełek Skrzypek, Ksawery Waltoś; z gr. IV - Wojtek Brodziński, Przemek Goclon, Bartek Kapusta, Borys Kurjański.