W dniu 18.06.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Przedszkola pani Danuta Rusin witając zebranych gości: Wójta Gminy Świlcza pana Adama Dziedzica, Przewodniczącego Rady Rodziców pana Grzegorza Kapustę, rodziców, dzieci i nauczycieli.

Pani Dyrektor w przemówieniu podkreśliła, że czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekroczyły próg przedszkola po raz pierwszy, już gotowe są do kolejnego etapu w życiu –edukacji szkolnej.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili ich wysiłek gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a także dyplomy ukończenia przedszkola.

Pani Dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom za współpracę i okazaną pomoc.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Agata Jemioła


Zapraszamy do galerii zdjęć ...