Dzieci z grupy V 13 czerwca 2019 r. wybrały się wraz ze swoimi mamusiami na wycieczkę autokarową do Woli Raniżowskiej.

W Zagrodzie Wolna Sobota czekało mnóstwo atrakcji. Zwiedzaliśmy minizoo, a w nim: alpaki, lamę, strusie, króliki, świnki morskie oraz królową gospodarstwa Helenę - świnkę wietnamską. Podziwialiśmy barwy ptaków: kaczek ozdobnych, pawi, perliczek papużek. Dzieci karmiły owce kameruńskie, daniele, krowy zebu. Dużo radości przysporzyła nam przejażdżka na kucyku. W przerwie zjedliśmy kiełbaski z grilla i częstowaliśmy się prowiantem z domu. Nie zabrakło także chętnych do przejażdżki bryczką. Można by pomyśleć, że po tylu atrakcjach byliśmy już bardzo zmęczeni, ale nic z tego, nie odpuściliśmy sobie przyjemności i resztkami sił hasaliśmy po trampolinie, ściance wspinaczkowej, zjeżdżalni. Atrakcyjna była również podróż gokartem lub hulajnogą.

To był wspaniały dzień. Dzień, w którym spełniają się dziecięce marzenia o beztroskiej zabawie na świeżym powietrzu, w miłej atmosferze i przy uśmiechniętych twarzach kochanych mamusi.
Dziękujemy Rodzicom za czas spędzony ze swoimi pociechami i zorganizowanie tak wartościowej podróży.

Sławomira Demcza


Zapraszamy do galerii zdjęć ...