Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu Dzień Dziecka odbył się 3 czerwca 2019 r.

Dzień Dziecka to święto, na które czeka każde dziecko przez cały rok. Pani Dyrektor Danuta Rusin zadbała o to, by ten dzień obfitował w zabawy, atrakcje, niespodzianki i prezenty dla dzieci. Nasze przedszkolaki obchodziły go bardzo wesoło.

Dzieci w tym dniu odwiedził zastępca Wójta Gminy Świlcza pan Sławomir Styka, Kierownik pan Jacek Lis i Dyrektor CUW w Świlczy pani Eliza Oleszak. Dzieci zostały obdarowane przez gości cukierkami. W każdej grupie wychowawcy zadbali o różne gry, quizy, konkursy, zabawy ruchowo - sportowe, taneczne, zajęcia plastyczne.

Potrawa z grilla smakowała dzieciom wyśmienicie. Imprezę uświetnił zespół JAMAHA. Zabawy taneczne do muzyki dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń. Impreza przebiegała w formie pikniku. Nauczycielki przeprowadziły również warsztaty artystyczne w grupach pod hasłem "Rodzice dzieciom". Wspólne zajęcia dzieci z rodzicami pod kierunkiem wychowawców zintegrowały grupę. Wszyscy bawiliśmy się w tym dniu świetnie.

Bożena Baran


Zapraszamy do galerii zdjęć ...