31 maja dzieci z gr. II i V  miały przyjemność uczestniczyć w koncercie w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Musical „Muzyczny Wehikuł” przygotowany był przez adeptów Akademii Aktorskiej Artysta w ramach zwieńczenia całorocznej nauki dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkudziesięciu artystów zaprezentowało utwory z największych, światowych dziecięcych musicali i bajek muzycznych. W czasie niezwykłej podroży odwiedziliśmy Akademię Pana Kleksa, wędrowaliśmy z Pocahontas, razem z Simbą, Pumbą i Timonem tańczyliśmy i śpiewaliśmy Hakuna Matata. Poznaliśmy wielkie serce Herkulesa oraz grupkę przyjaciół znanej Annie, a razem z Elsą poczuliśmy naszą moc. Całość wzbogacały piękne kostiumy oraz animacje LED.

Koncert wprowadził dzieci w bajkowy świat, gdzie miłość dodaje skrzydeł, a dobro zawsze zwycięża. Na zakończenie widzowie zostali poczęstowani czekoladkami z okazji Dnia Dziecka.

Sławomira Demczak


Zapraszamy do galerii zdjęć ...