Wizyta starszych kolegów ze Szkoły Podstawowej w Świlczy8 lutego 2019 r. na zaproszenie Pani dyrektor Danuty Rusin gościliśmy w Naszym Przedszkolu uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Świlczy wraz z wychowawczyniami panią Małgorzatą Kłos i Bożeną Łyszczek.

Pani dyrektor powitała gości i zaprosiła na przedstawienie przygotowane przez grupy starszaków. Dzieci z grupy III zaprezentowały inscenizację wiersza "Rzepka" Juliana Tuwima w wersji humorystycznej, zaś grupa IV przedstawienie  "Dziadek i babcia".

Gra młodych aktorów, piękne stroje przyciągnęły uwagę dzieci, które z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienia. Na twarzach gości widać było uśmiech i zadowolenie. Po występach dzieci integrowały się podczas wspólnych zabaw. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Panią dyrektor.
Dzięki takim spotkaniom, pójście po wakacjach do szkoły będzie łatwiejsze.

Agata Jemioła

Zapraszamy do galerii zdjęć ...