Dzieci na przedstawieniu z okazji dnia Babci i DziadkaDzień Babci i Dziadka na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako wyjątkowe święto. W tym szczególnym dniu "śpieszą" się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, aby wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, tańców, przedstawień i życzeń.

„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” – tymi słowami witała zebranych gości Dyrektor Przedszkola Pani Danuta Rusin. Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka złożyła najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni i aby zapewnić gości o naszych gorących uczuciach. Zaprosiła na program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków.

<p">Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Po występie wręczyły przygotowane wcześniej upominki i zaprosiły na wspólny poczęstunek.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

Ewa Gotkowska

Zapraszamy do galerii zdjęć ...