Spotkanie z policjantkąDbając o bezpieczeństwo naszych wychowanków w czasie zbliżających się ferii zimowych, 24.01.2019  w naszym przedszkolu, odbyło się  spotkanie z policjantką.

Na zaproszenie pani dyrektor Danuty Rusin zjawił się niezwykły gość. Spotkanie poświęcone było między innymi zasadom bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Pani policjantka zwróciła szczególną uwagę na niebezpieczeństwo wynikające z organizowania zabaw zimowych w okolicy zamarzniętych zbiorników wodnych. Przestrzegała przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi, mówiła o niebezpieczeństwie zjazdów sankami w okolicach dróg.

Dzieci brały żywy udział w dyskusji, co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzą jaką już posiadają.

Spotkanie minęło w ciepłej i przyjaznej atmosferze, a informacje i udzielone przestrogi dotyczące bezpieczeństwa, na pewno pozwolą wszystkim dzieciom w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do naszego przedszkola.

Edyta Niemiec

Zapraszamy do galerii zdjęć ...