Konkurs plastyczny - „Najciekawsza maska karnawałowa”W naszym przedszkolu w dniu 23.01.2019 r. odbyło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pod tytułem „Najciekawsza Maska Karnawałowa”.

Pani dyrektor Danuta Rusin powitała wszystkich uczestników Konkursu gratulując im pomysłowości, wyobraźni i inwencji twórczej w przygotowaniu pięknych karnawałowych masek z rodzicami.

Celem tego konkursu było kształtowanie wrażliwości estetycznej, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki jak również rozwijanie umiejętności plastycznych dziecka, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami. Pomysłowość rodziców i dzieci nie miała granic. Powstały piękne, kolorowe, błyszczące, oryginalne maski wykonane przez dzieci i rodziców. Dzieci użyły do zrobienia swoich prac: kolorowych papierów, bibuły, brokatu, farb i kredek.

Koordynatorami konkursu były nauczycielki Agata Jemioła i Barbara Czernicka.

Jury powołane przez organizatorów dokonało wyboru najciekawszych masek.

• I miejsce - Jakub Kajzar

17. Wiktor Cioch
  18. Irek Lachcik
  19. Bartosz Mucha

Pani dyrektor Danuta Rusin uroczyście wręczyła dzieciom dyplomy i nagrody rzeczowe dziękując dzieciom jeszcze raz za piękne wykonane maski karnawałowe wraz z rodzicami.
Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i współpracę z przedszkolem.

Barbara Czernicka

Zapraszamy do galerii zdjęć ...