„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale…”

Bal Karnawałowy16 stycznia Pani Dyrektor Danuta Rusin zaprosiła wszystkie przedszkolaki na Bal Karnawałowy.

Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek a sala balowa zachęcała do wesołej zabawy. Bal prowadził wodzirej, który znanymi hitami muzycznymi porywał do tańca i licznych konkursów. Dzieci, wraz ze swoimi paniami, bawiły się radośnie pośród kolorowych pląsów. W chwilach wytchnienia mogły liczyć na słodki poczęstunek.

Bal stał się okazją do kultywowania pięknej tradycji i spędzania czasu w radosnej, niezwykłej atmosferze. Wyzwolił w dzieciach mnóstwo energii i pomysłów. Kontynuacją balu były zabawy teatralne w salach dydaktycznych. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów balowych!

Małgorzata Piontkowska

Zapraszamy do galerii zdjęć ...