„Ho,ho,ho wszystkie dzieci znam
Ho,ho,ho każdemu coś dam
Ho,ho,ho bardzo kocham Was
Ho,ho,ho przybędę na czas”

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.

Spotkanie z MikołajemCzwartek 6-go grudnia długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać prezent. Za każdym razem, gdy tylko otwierały się drzwi od Sali wszystkie dzieci wstrzymywały oddech z wrażenia, nadsłuchując głosu dzwoneczków i radosnego okrzyku ho,ho,ho. Mikołaj został wprowadzony do Przedszkola przez Panią dyrektor Danutę Rusin. Każda grupa przywitała się z Mikołajem i zaprezentowała piękne wiersze i piosenki. Przed obdarowaniem każdego milusińskiego prezentem Mikołaj rozmawiał z dziećmi o ich zainteresowaniach i marzeniach. Dzieci zapewniały, że były bardzo grzeczne.

Atmosfera spotkania była magiczna wszystkie dzieci były szczęśliwe i zadowolone, pożegnały Mikołaja jednocześnie prosząc, aby w następnym roku też o nich pamiętał.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

"Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym Przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!"

Tekst: Agata Jemioła

Zapraszamy do galerii zdjęć ...