Dziewczynka z chłopczykiem stoją przy stole

W warunkach zdalnego nauczania, ogłosiłyśmy poprzez dziennik elektroniczny, konkurs świąteczny dla dzieci z grupy V. Założeniem konkursu było zrobienie dziecku zdjęcia z dowolnym elementem, kojarzącym się ze Świętami Wielkanocnymi. Zdjęcie należało przesłać na telefon wychowawcy.

Wszystkie przesłane zdjęcia są piękne i pomysłowe. Radosna Milenka zdobi świąteczne wypieki. Michał przytula żywego, świątecznego królika. Uśmiechnięty Miłosz wygląda jak żywa pisanka w pięknym, wielkanocnym koszyku. Mateusz prezentuje starannie wykonaną papierową pisankę i smaczne ciasteczka. Jasiu trzyma w ręku ślicznie przystrojony wielkanocny koszyk. Karolinka z bratem pokazują swoje koszyczki i wielkanocny stół z potrawami. Gabrysia, jak przystało na świątecznego królika, ma pomysłowe uszy i trzyma samodzielnie zrobionego z włóczki kurczaka. Piotruś uśmiecha się do wszystkich na tle świątecznego kącika i dekoruję pyszną babkę wielkanocną.

Zdjęcia te sprawiły nam ogromną radość! Dzieci wyglądają na nich uroczo! Nagradzamy wszystkie! Dziękujemy rodzicom za pomysły i zaangażowanie!


Zapraszamy do galerii zdjęć

Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Konkurs świąteczny w grupie V
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10